Tiks segtas ēdināšanas izmaksas Ķeguma novada pirmskolas izglītības iestāžu audzēkņiem.

3. maija domes sēdē Ķeguma novada dome nolēma, papildinot valsts dotāciju skolēnu ēdināšanai no pašvaldības budžeta līdzekļiem, nodrošināt ēdināšanas izmaksu segšanu visiem 1.-12.klašu skolēniem visās Ķeguma novada izglītības iestāžu ēdnīcās no 2017.gada 1.septembra līdz 2018.gada 31.maijam. Kā arī segt ēdināšanas izmaksas Ķeguma novada pirmskolas izglītības iestāžu audzēkņiem (piecgadnieku un sešgadnieku apmācība) no 2017.gada 1.septembra līdz 2018.gada 31.maijam.

No 1. februāra Ķeguma komercnovirziena vidusskolā ēdināšana tika nodrošināta bez maksas visiem skolēniem. 1.- 4. klašu skolēniem brīvpusdienas tiek finansētas no valsts budžeta mērķdotācijas, pārējiem brīvpusdienas finansē pašvaldība.