Izsludināta pieteikšanās valsts mērķdotācijas līdzekļu piešķiršanai bērnu un jauniešu interešu izglītības programmu īstenošanai Ķeguma novadā 2017./2018.mācību gadam.

Ķeguma novada pašvaldības izsludina pieteikšanos valsts mērķdotācijas līdzekļu piešķiršanai bērnu un jauniešu interešu izglītības programmu īstenošanai Ķeguma novadā 2017./2018.mācību gadam.

Interešu izglītības prioritātes Ķeguma novadā:

· Ķeguma novada tradīciju turpināšana un veicināšana (mūzika, māksla u.c.);

· tehnisko iemaņu un prasmju attīstīšana;

· mūsdienīgas, netradicionālas, inovatīvas programmas;

· bērnu un jauniešu fiziskās attīstības veicināšana.

Pieteikumi, izstrādātās interešu izglītības programmas un atsaite par iepriekšējo mācību gadu, ja finansējums saņemts iepriekšējā mācību gadā, jāiesniedz līdz 29.08.2017. Ķeguma novada domē (Lāčplēša ielā 1, Ķegums) pašvaldības speciālistei izglītības jautājumos.

Lai saņemtu papildus informāciju par interešu programmu izstrādi, interesēties Ķeguma novada domē pie pašvaldības speciālista izglītības jautājumos (tālrunis: 65055439 vai e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.)

Informācijai:

Ķeguma novada domes 23.01.2013. noteikumi “Noteikumi par interešu izglītības programmu finansēšanas kārtību Ķeguma novadā”.