Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Ķeguma komercnovirziena vidusskolā norisinājās dienas laika nometne „Apceļo valstis!”

No 31.jūlija veselu nedēļu (līdz 6.augustam) Ķeguma komercnovirziena vidusskolu pieskandināja 40 skolēnu balsis, kas piedalījās dienas laika nometnē „Apceļo valstis!”. Šajā nometnē darbojās sākumskolas skolēni no Ķeguma, Lielvārdes, Ogres skolām, kā arī daži bija no Rīgas skolām.

 Nometnes laikā iepazinām dažādu valstu kultūru, mūziku, aktīvi sportojām un gleznojām, kā arī pieaicinātie pasniedzēji mūs ieveda latviešu folklorā un hip – hop dejas nodarbībās. Ekskursijas dienā devāmies uz „Avārijas brigādi” un „Trušu karalisti”, kur pieveicām 2,6 km garo Baskāju taku. Sestdienas pēcpusdienā devāmies pārgājienā uz Ķeguma pludmali, kur notika „Saldumu kastes” meklēšana pēc norādēm. Mākslas nodarbību galvenais projekts bija Ķeguma komercnovirziena vidusskolas 2.stāva sienas gleznojums, kas ikdienā priecēs sākumskolas skolēnus. Pēdējā dienā skolēni savus vecākus iepriecināja ar pašu veidotām biezpienkūciņām.

Bērni mācījās sadarboties, draudzēties un ievērot noteikumus, kurus paši arī izdomāja. Lielākais ieguvums bērniem ir jauni draugi no citiem novadiem!

Uz tikšanos nākamvasar!

Liene Seržante, nometnes vadītāja

370
370
377
377
380
380
381
381
382
382
383
383
398
398
430
430
433
433

 

 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites