Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Jau otro gadu pēc kārtas Birzgales pagasta izglītības iestādes turpina pasaulē aizsākto tradīciju – tēvu dienas atzīmēšanu.

Kā jau vairumam zināms, tēvu diena tiek svinēta septembra otrajā svētdienā, tomēr mēs savus atraktīvos tētus suminājām, izkustinājām un mīļi sasveicām jau piektdienas pēcpusdienā.

Atšķirībā no pagājušā gada, kad pirmsskolas izglītības iestāde „Birztaliņa” un Birzgales pamatskola pasākumu rīkoja atsevišķi, šogad vienojāmies kopīgās aktivitātēs. Pārsteigums bija patiesi milzīgs, kad tuvojoties pasākuma atklāšanai, viens pēc otra, pa bērnudārza vārtiņiem stalti iesoļoja tēti, krusttēvi, vectēvi un onkuļi, pie rokas turot savas mazās atvasītes un smaidīgi čalojot ar mammām un citiem atbalstītājiem. Šogad tēvu dienas pēcpusdienu ar savu dalību pagodināja 25 ģimenes, kas ir iespaidīgs un patiesi iepriecinošs skaits.

Sākotnēji komandas pulcējās „Birztaliņas” sporta laukumā, kur zīmēja ģimeņu plakātus un devās kopīgā gājienā uz šovasar atklāto bērnu rotaļu laukumiņu. Tur smaidīgās kompānijas sagaidīja skolotājas Inta un Valija ar jautrām stafetēm „Vai Tu mani jūti?” un „Draudzīgi un veikli”. Cik fantastiskas bija tētu sejas izteiksmes, kad viņiem tika dota iespēja atgriezties bērnībā un izbaudīt bērnu aktivitātes! Ģimeņu ceļš turpinājās līdz Birzgales pamatskolai, kur skolotāji Mārīte, Elga, Vita, Velta un Kaspars bija sagatavojuši vēl trīs aktivitātes: „Domā un atbildi!”, „Ūdenslējēji” un „Klausies, dzirdi, meklē”.

Aktivitātēm beidzoties, visiem dalībniekiem bija iespēja mieloties ar gardo zupu, pēc kuras baudīšanas norisinājās maza apbalvošanas ceremonija. Milzīgs paldies visiem tētiem, vectētiņiem, onkuļiem un krusttēviem par atbalstu un dalību pasākumā! Paldies čaklajām mammām par to tēvu aizvietošanu, kuri vēlējās būt kopā ar mums, bet šoreiz nepaspēja, kā arī visiem, kuri ieradās atbalstīt tēvu dienas dalībniekus! Uz tikšanos nākamgad vēl kuplākā pulciņā!

Skolotāja Baiba

DSC_0005
DSC_0005
DSC_0077
DSC_0077
DSC_0114
DSC_0114
DSC_0136
DSC_0136
DSC_0177
DSC_0177
DSC_0196
DSC_0196
DSC_0232
DSC_0232
DSC_0294
DSC_0294
DSC_0316
DSC_0316

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites