Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Rudens brīvlaika nedēļā (23.10.2017. - 27.10.2017.) Ķeguma komercnovirziena vidusskolā notika dienas laika nometne "Dzīvesveids" ar ESF projekta "Vietējās sabiedrības veselības veicināšana un slimību profilakse Ķeguma novadā" ID Nr. Nr.9.2.4.2/16/I/083 atbalstu. Nometnē aktīvi darbojās 40 Ķeguma komcernovirziena vidusskolas skolēni.

 Nometnes laikā iepazināmies ar vairākiem sportistiem: orientieristu Nauri Neimani, maratonistu Renāru Rozi, riteņbraucēju Jāni Priževoitu un soļotāju Agnesi Pastari. Uzzinājām par viņu ikdienu un sportiskajām gaitām, nopelnītajām medaļām un kausiem. Bez aktīvas sportošanas skolas stadionā, apguvām jogas pamatus, orientējāmies Ķeguma pilsētā, iepazinām teātra sportu un fitnesa iespējas. Uzzinājām un centīsimies ievērot arī pareizus ēšanas paradumus, kurus mums mācīja Daina Rusule un Gita Ignace lekcijās "Veselīgs uzturs nākotnei". Ļoti priecājāmies par iespēju kopīgi gatavot un servēt ēdienu kopā ar restorāna "Ferma" šefpavāru Māri Astiču. Ne tikai aktīvi šajā nedēļā sportojām, bet arī radoši darbojāmies Graudu terapijā, veidojot mandalas un savus vārdus, apgleznojām akmeņus, veidojām svečturus, kā arī dažādus dzīvniekus no rudens lapām. Nometnes trešajā dienā mums bija ekskursija, kurā devāmies uz netālu esošo Ķeipenes Piparkūku muzeju, kur uzzinājām, kā tiek veidotas piparkūkas, un varējām arī paši apgleznot savu piparkūku. Pēc šī muzeju apmeklējuma devāmies uz S.Eizenšteina Komunikāciju centru, kur iepazināmies ar pagātnes lietām.

Lūk, nometnes atspoguļojums pašu bērnu vārdos:

"Man patika šī nometne.", "Kaut šī nometne būtu ilgāk!", "Man patika šī nometne, bet žēl, ka ir jau ceturtdiena.", "Šī ir sportiska nometne!", "Joga ir lieliska.", "Es biju nogurusi, bet bija interesanti", "Tā ir mana pirmā nometne!".

Uz tikšanos nākamajā nometnē jau šī mācību gada vasarā!!

IMG_4208
IMG_4208
IMG_4222
IMG_4222
IMG_4229
IMG_4229
IMG_4235
IMG_4235
IMG_4265
IMG_4265
IMG_4284
IMG_4284
IMG_4302
IMG_4302

Nometnes vadītāja Liene Seržante  

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites