Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Šogad atzīmēsim 15 gadus kopš iestāšanās Eiropas Savienībā, un jau piecus gadus mūsu valūta ir eiro.

 

Lai nostiprinātu jauniešos piederības sajūtu Eiropas valstu saimei un atgādinātu par demokrātiskajām vērtībām, ko ikdienā baudām kā ES dalībvalsts pilsoņi, aicinām atzīmēt 9. maiju – EIROPAS DIENU.

9.maijā par tradīciju ir kļuvis Eiropas Eksāmens, kurā ikviens var apliecināt un vairot izpratni un zināšanas par Eiropas Savienību. 2018. gadā piedalījās jau teju 17 000 dalībnieki. Visaktīvākie Eiropas Eksāmena dalībnieki ir tieši skolēni! Turpinām šo tradīciju arī šogad un kopā ar 2017.gada Eiropas cilvēku Latvijā, tenisisti Aļonu Ostapenko aicinām piedalīties Eiropas Eksāmenā.

No 6.marta līdz 6.maijam aicinām pieteikt skolu dalībai Eiropas Eksāmenā (EE) http://ej.uz/piesaki_skolu_EE  Katru nedēļu reģistrētajām skolām notiks balvu izloze. Balvās - kafijas krūzīšu komplekts un saldumu grozs. Atgādinām, ka šī reģistrācija ir brīvprātīga, jo 9.maijā no plkst. 8.00 līdz 21.00 jebkurš interesents var piedalīties Eiropas Eksāmenā.

 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites