Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


VPII „Gaismiņa” tiek atzīta par vienu no 2018.gada labākajām koka būvēm!

Labākās būves Latvijā, kuras uzbūvētas Latvijas simtgadē, tika nosauktas Starptautiskajā tirdzniecības centrā „Rīga”. Noslēgusies Latvijas Būvnieku asociācijas un Latvijas Būvinženieru savienības sadarbībā ar vēl 24 būvindustrijas lielajām sabiedriskajām organizācijām,  publiskās pārvaldes institūcijām un augstskolām organizētā valsts mēroga skate „Gada labākā būve Latvijā 2018”.

Prominenta žūrija, kuras sastāvā ir būvindustrijas sabiedrisko organizāciju izvirzīti 42 eksperti, praktiķi un mācībspēki, pēc skates trīs kārtām – iesniegto dokumentu analīzes, objektu novērtēšanas dabā un finālistu prezentācijām RTU Arhitektūras fakultātē, pieņēma lēmumu.

Balvas labākajiem no labākajiem Latvijas būvniekiem pasniedza Labklājības ministre Ramona Petraviča, Latvijas Zinātņu akadēmijas prezidents Ojārs Spārītis, Latvijas Saeimas Ārlietu komisijas vadītājs Rihards Kols, Izglītības un zinātnes ministrijas parlamentās ekretāre Anita Muižniece, Satiksmes ministrijas parlamentārais sekretārs Jānis Butāns, Saeimas deputāte Dana Reizniece – Ozola, Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra vietnieks Edmunds Valantis, zemkopības ministra biroja vadītājs Jānis Eglīts, finanšu ministra padomnieks Ints Dālderis, Dabas aizsardzības pārvaldes ģenerāldirektors Juris Jātnieks, LU Latvijas Vēstures institūta direktors Guntis Zemītis.

Nominācijā „Koka būve” atzinību saņēma Ķeguma VPII „Gaismiņa” moduļu tipa ēkas būvniecība!

 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites