Cik vien labi spēj, dari to, kas tev

vislabāk padodas, un savā dvēselē

apjautīsi, ka tev pieder pasaules

dižākie sasniegumi.

/O. Mandino/

Paldies, pedagogi, par jūsu darbu!  Lai pietiek spēka un pozitīvu emociju iedvesmojot un mācot skolēnus, kuri veido mūsu nākotni!

Ķeguma novada pašvaldība

Sveic visus Ķeguma novada pedagogus Skolotāju dienā!

Komentāri

however based on d story i just read, the prosecutor ddnt essbilath any prove beyond reasonable doubt that he had actually robbed with a gun, cos they ddnt provide the gun or catch any on him. He shuld have been charged with a lesser crime like stealing.

Pievienot komentāru

• Atlikuši 500 simboli

Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi