Tuvākie pasākumi
Putnu diena Tomē
Kultūra > Atpūta
No 14.04.2021 līdz 30.04.2021
“Rembates Cielaviņa” 2021
Bērnu pasākums > Bērnu pasākums
No 19.04.2021 līdz 23.05.2021
Lielā Talka
Sabiiedrība > Pasākums Ģimenei
24.04.2021
Baltā galdauta svētki” Ķegumā
Kultūra > Atpūta
04.05.2021
Mātes diena Birzgalē
Bērnu pasākums > Atpūta
No 07.05.2021 līdz 08.04.2021
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Pirmklasniek, mēs Tevi gaidām!

Sarežģītajā ārkārtējā situācijā ne mirkli neesam zaudējuši ticību, ka 1. septembris jeb Zinību diena Ķeguma komercnovirziena vidusskolā un valstī būs atkal klātienē. Mēs, skolas pedagogi un darbinieki, gaidām ikvienu savu skolēnu, taču īpaši priecīgi būsim par Tevi – pirmklasniek!

Tieši Tu kopā ar citiem piedzīvosi – svinīgo apli skolas priekšā, mīļākos sveicienus un pārsteigumus.

Jau tagad, garām ejot, pacel acis uz lielo un skaisto ēku, kas būs Tavas nākamās mājas nākamos gadus! Pamēģini iztēloties, kas Tevi tur sagaida! Zinoši, radoši un prasmīgi skolotāji, čakli darbinieki, radošas telpas, koši un laikmetīgi iekārtoti kabineti, jaunākās tehnoloģijas, tai skaitā roboti un droni, lieliska sporta zāle un stadions, gardas pusdienas un rotaļu laukumi telpās un ārā, mājīga bibliotēka – tas nebūt nav viss. Ienāc kopā ar mammu vai tēti un paskaties pats savām acīm! Tev noteikti patiks.

Savā jaunajā klasē (audzinātājas – Arta Bluķe, Sabīne Veisa vai Liene Seržante) Tu mācīsies ne tikai latviešu valodu, matemātiku, dabas un sociālās zinības, mūziku, sportu, bet arī angļu valodu, dizainu un tehnoloģijas, datoriku. Tāpat Tev būs iespēja darboties pagarinātās dienas grupā un saņemt logopēda, sociālā pedagoga un medmāsas palīdzību.

Skolā Tev piedāvāsim arī daudz jauku pasākumu kopā ar klasi, citiem skolas biedriem vai vecākiem, kā arī nodarbības dažādos interešu izglītības pulciņos. Tajos Tu varēsi dziedāt, spēlēt teātri, dejot, mācīties izteiksmīgi runāt, sportot, spēlēt dambreti, apstrādāt koku vai izveidot savu robotu.

Droši nāc mūsu pulkā! Tu mūsu skolā jutīsies labi un atradīsi to, ko vēlies iemācīties un apgūt!

Gaidām Tevi ciemos!

Taviem vecākiem informāciju par tiešsaistes tikšanos 22. aprīlī plkst. 18:00 nosūtīsim jau pavisam drīz!

Vladimirs Samohins, skolas direktors

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites