Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Pedagogiem


Meklējam dažādu priekšmetu skolotājus, kas māca skolēnus vecumā no 12 līdz 16 gadiem un vēlas īstenot sadarbības projektus!
Ja tu vari sazināties angļu valodā un esi gatavs īstenot eTwinning projektu, piesakies kontaktu veidošanas semināram, kas martā notiks Maltā! Pieteikšanās termiņš – 2016. gada 28.februāris (plkst. 24:00), aizpildot tiešsaistes anketu. Semināru organizē Maltas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests. Semināra darba valoda – angļu. 
 
Seminārā skolotāji varēs uzzināt kolēģu pieredzi informācijas un komunikācijas tehnoloģiju izmantošanā mācību darbā un starptautisku projektu īstenošanā. Tāpat dalībnieki praktiskās nodarbībās apgūs dažādas mācību lietotnes, programmēšanas pamatus un citus digitālos rīkus.
 
Dalībnieki: skolotāji ar vēlēšanos veidot sadarbības projektus
Tēma: „Digitālā pratība izglītībā”
Laiks: 2016.gada 8.līdz 10.aprīlis
Vieta: Gozo, Malta
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits no Latvijas: 2 pamatskolas vai vidusskolas skolotāji
 
Semināra programma (angļu valodā): 
 
Prasības pretendentiem:
 
Dažādu priekšmetu pamatskolas vai vidusskolas skolotājs, kas māca skolēnus vecumā no 11 līdz 16 gadiem
Reģistrējies www.etwinning.net
Ir idejas eTwinning projektiem
Var sazināties angļu valodā
Pēc semināra gatavs realizēt eTwinning projektu savā izglītības iestādē
Gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).
eTwinning nodrošina transportu un sedz transporta izmaksas Rīga – Gozo – Rīga, ieskaitot transporta izmaksas semināra programmas ietvaros. Tāpat eTwinning sedz semināra dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru.
 
Lai pieteiktos semināram, līdz šī gada 28.februārim plkst. 24:00 jāaizpilda pieteikuma anketa tiešsaistē. Jautājumus par semināru var uzdot rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning seminārs Maltā”) vai zvanot uz 67358067.

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5884
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
95 %

Noderīgas saites