Interešu Izglītībā

2015. gada 24. februārī Ogres kultūras centrā notika Ogres, Lielvārdes un Ķeguma novada izglītības iestāžu vokālās mūzikas konkurss „Balsis”.

Ķeguma novadu konkursā pārstāvēja Ķeguma komercnovirziena vidusskolas 1.- 5. klašu zēnu vokālais ansamblis „Ziķeri” (skolotāja Marija Sprukule). Ansambļa dalībnieku izpildījumā skanēja divas dziesmas - latviešu tautas dziesmu „Pieci vilki vilku vilka” (Marijas Sprukules apdarē) un Valda Zilvera „Tec, Laimiņa, tu pa priekšu”.

Ansamblis „Ziķeri” ieguva I pakāpes diplomu un tika izvirzīts konkursa otrajai kārtai, kas notiks 7. martā Cēsīs.

Apsveicam skolēnus un skolotāju ar lielisko startu konkursā!

Vēlam veiksmi nākamajā kārtā.

Komentāri

Pievienot komentāru

• Atlikuši 500 simboli

Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi