Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Interešu Izglītībā


Šī gada 11.aprīlī Līvānu mūzikas skolā notika IX Jēkaba Graubiņa jauno pianistu konkurss, kurā varēja piedalīties 2.- 5. klavierspēles klašu audzēkņi A, B, C, D grupās no visas Latvijas mūzikas skolām. Konkursā plaši tika pārstāvētas Latgales, Vidzemes un Rīgas reģionu mūzikas skolas. Priecājamies par mūsu novada jaunā pianista sasniegumiem.

Birzgales mūzikas skolu B grupā pārstāvēja 3.klases jaunais pianists Valters Ruda (ped. Sandra Siliņa), kurš atskaņoja obligāto skaņdarbu – latviešu tautas dziesmu Jēkaba Graubiņa apdarē „Trīs jaunas māsas”, kas ir sarežģīts polifonisks skaņdarbs un Viļņa Salaka skaņdarbu „Zooloģiskā dārzā”. Valtera priekšnesums bija pārliecinošs, tehniski un muzikāli krāsains dažādo tēlu atklāsmē un 31 konkursantu konkurencē tika novērtēts ar augsto 2.vietu un Laureāta balvu.

Apsveicam Valteru Rudu un skolotāju Sandra Siliņu ar lielisko sniegumu konkursā. Veiksmi nākamajos konkursos!

MĒS LEPOJAMIES!

 

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites