Mācību priekšmetu olimpiādēs

2016. gada 11. martā E. Kauliņa Lielvārdes vidusskolā norisinājās Lielvārdes, Ķeguma un Ogres novadu ģeogrāfijas olimpiāde 8. klasēm.
Mūsu pašvaldību olimpiādē pārstāvēja skolēni no Ķeguma komercnovirziena vidusskolas un Birzgales pamatskolas.
  • 2. vietu olimpiādē ieguva Marika Laicāne, Ķeguma komercnovirziena vidusskola, skolotāja Vita Spilberga.
  • Atzinību saņēma Elīna Greine, Ķeguma komercnovirziena vidusskola, skolotāja Vita Spilberga.
  • Atzinību saņēma Vineta Ulmane, Ķeguma komercnovirziena vidusskola, skolotāja Vita Spilberga.

Apsveicam skolēnus un skolotāju Vitu Spilbergu ar panākumiem ģeogrāfijas olimpiādē.

Komentāri

Pievienot komentāru

• Atlikuši 500 simboli

Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi