Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Stand-Up komēdijas izrāde Ķeguma tautas namā.

Sestdien, 25. martā Ķeguma tautas namā notiks pašmāju komiķa un rakstnieka Maksima Trivaškeviča stand-up komēdijas šovs „Stand-up izrāde latviešu valodā”, kuras ietvaros tiks jokots par valstu un valodu kopīgajiem un atšķirīgajiem aspektiem, kā arī par pašlaik un vienmēr aktuālo.

Maksims Trivaškevičs ir komiķu organizācijas „Comedy Latvia” biedrs un viens no pieredzes bagātākajiem stand-up žanra pārstāvjiem Latvijā. Paspējis līdz asarām sasmīdināt publiku gan Latvijā, gan arī kaimiņvalstīs. Skatītājus priecēs ar vairāk kā stundu garu priekšnesumu.

Izrādes sākums- plkst. 19.00.

Biļetes pārdošanā tieši pirms pasākuma.

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites