Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Katru pirmdienu Ķegumā notiek „Veselības apļi 2017”;

Katru trešdienu Rembatē notiek „Veselības apļi 2017”;

Konkurss „Veidosim skaistu un sakoptu savu novadu”;

11.jūlijā plkst.18.00 Ķeguma novada dome aicina iedzīvotājus uz aktīvās atpūtas laukuma atklāšanas pasākumu Rembatē;

14.jūlijā plkst.12.30, plkst.14.00 un plkst.14.30 Ķeguma novada dome aicina iedzīvotājus uz liftu/pacēlāju atklāšanas pasākumiem Birzgalē un Ķegumā;

14.jūlijā plkst. 18.00 Tomes baznīcā notiks klasiskās mūzikas koncerts „SAULES STARS” par godu Jāzepa Osmaņa 85 gadu jubilejai;

15. jūlijā no plkst.10.00 notiks Rembates sporta spēles;

19. jūlijā pie Ķeguma dienas centra (Liepu alejā 1b)  viesosies „Veselības centrs 4” ar mobilo mamogrāfu;

19. jūlijā Tomes sieviešu klubs „ĀBELE” organizē ekskursiju uz Daugavas muzeju Doles salā un Salaspils Botānisko dārzu;

No 20.jūlija katru ceturtdienu plkst. 19.00 – Ķeguma novada atklātais čempionāts pludmales volejbolā vīriešiem;

22. jūlijā notiks Birzgales pagasta svētki „Birzgalei – 450”;

25.jūlijā no plkst.10.00 Ķeguma dienas centrā (Liepu alejā 1b) viesosies „Veselības centrs 4”;

Dodoties uz pasākumiem lūdzam vērts uzmanību, ka jau no 12.jūnija tiek veikti būvdarbi uz Latvijas Valsts ceļiem abpus Ķeguma HES – pašā Ķegumā, uz autoceļa no Daugavpils šosejas līdz HES, kā arī otrpus HES – uz autoceļa Rīgas HES-Jaunjelgava (P85). Autobusu kustība remontdarbu laikā tiek organizēta pa Ogres un Skolas ielām. Vēršam uzmanību, ka autobusu pietura pārcelta no Ķeguma prospekta uz Skolas ielu! Plašāja informācija par saskaņotās transporta kustības shēmām aplūkojama šeit.

Paralēli „Latvijas Valsts ceļu” remontdarbiem plānots remontēt vairākus pašvaldības teritorijā esošus ielu posmus. Ķegumā tiks remontētas Uzvaras, Celtnieku un Birzes ielas. Rembatē šomēnes notiek ūdensvada nomaiņas darbi. Tiem sekos asfalta seguma uzklāšana uz vairākiem grants seguma ielu posmiem – Pļavas, Birzes un Sporta ielās. Arī Birzgalē un Tomē plānoti remonta darbi, atjaunojot asfalta segumu Nākotnes ielai (Birzgalē) un ceļu, „Tautas nams – Saulītes” (Tomē).

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites