Latvijas Republikas Proklamēšanas gadadienai veltītie pasākumi Ķeguma novadā.

Ķegumā

17.novembrī plkst.19.00 Ķeguma komercnovirziena vidusskolas zālē Latvijas Republikas Proklamēšanas 99.gadadienai veltīts koncerts „Mēs būsim lieli tik, cik mūsu GRIBA” /Rainis/

Pasākuma laikā sumināsim konkursa „Veidosim skaistu un sakoptu savu novadu” laureātus un titula „Ķeguma novada lepnums 2017” ieguvējus (izvirzītie kandidāti: Uldis Ābelis, Vija Vollenberga, Rita Reinsone).

Plkst. 22.00 tautas namā balle kopā ar grupu „Sikspārņi”.

Ieeja – bez maksas.

Galdiņu ballei iespējams rezervēt līdz 15.novembrim, zvanot pa tālruni– 22010300.

Tomē

17.novembrī plkst.19.00 tautas namā Latvijas Republikas Proklamēšanas dienai veltīts pasākums „Man jābūt!”

Koncertā izskanēs dziesmas ar O.Vācieša, M.Zālītes, M.Čaklā, G.Rača, J.Petera vārdiem.

Izpildītāji: Laila Ilze Purmaliete un Jānis Paukštello.

Ieeja – bezmaksas.

Pēc koncerta plkst.21.00 svētku balle pie galdiņiem, spēlēs grupa „Divi”.

Ieeja pasākumā ar ieejas kartēm. Ieejas kartes būs pieejamas Tomes tautas namā, Tomes dienas centrā, vai zvanot pa tālruni – 27843230.

Birzgalē

17. novembrī plkst.19.00 tautas namā Latvijas Republikas Proklamēšanas gadadienai veltīts pasākums„Pasaule mums uzziedēs”.

Koncertā piedalās: VPII „Birztaliņa”, Birzgales pamatskolas un mūzikas skolas audzēkņi, tautas nama pašdarbības kolektīvi.

Plkst. 22.00 svētku balle, spēlēs grupa „Kalvadoss”.

Galdiņu ballei lūdzu rezervēt līdz 16.novembrim, zvanot pa tālruni – 29424612.

Ieeja – bezmaksas

Rembatē

18.novembrī pie Rembates pagasta pārvaldes ēkas tradicionālais skrējiens „Rembates aplis – 2017” (3km un 10,8km distances).

Reģistrēšanās no plkst.10.00 – 11.45.

Sacensību starts plkst.12.00.

Sīkāka informācija, zvanot pa tālruņiem – 29434985 (Edgars), 27884206 (Liene).

Pieteikšanās un nolikums

Dalībnieki vecumā no 13 – 17 gadiem (ieskaitot), pārstāvot Rembates komandu skrējienā „Rembates aplis – 2017”, šogad varēs startēt nemaksājot dalības maksu. Kad esat aizpildījuši pieteikumu, papildus jānosūta e-pasts, norādot vārdu, uzvārdu, adresi, uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., vai jāzvana pa tālruni – 27884206 līdz 16.novembrim.

Dalībniekiem, kuri ir jaunāki par 14 gadiem (ieskaitot) un vēlas startēt 10,8 km distancē, pirms skriešanas būs nepieciešams uzrādīt vecāku vai trenera rakstisku atļauju startēt. Dalībnieks izcīna vietu startējošā vecuma grupā pēc uzrādītā rezultāta un komanda saņem attiecīgi paredzētos punktus.