Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Dzīvo, kur dzīvodams, bet nesaki nekad – te esmu mājās, te esmu atradis jaunu dzimteni. Jo zini – dzimtene ir tikai viena – kur esi dzimis, kur dzimuši un mūžu nodzīvojuši tavi vecāki, tavi senči, paaudžu paaudzes. /J.Jaunsudrabiņš/

Novembris Latvijā ir svarīgs un patriotisks mēnesis – 11.novembrī atzīmējam Lāčplēša dienu, atgādinot par 1919.gada 11.novembri, kad Latvijas valsts armija izcīnīja izšķirošo uzvaru pār Bermonta karaspēku. 18.novembris – Latvijas Republikas Proklamēšanas diena. Šajās dienās īpaši apzināmies ko katram mums nozīmē Latvija! Tā ir mūsu Dzimtene. Kādam tā atgādina bērnību, citam – skolas gadus, vecākus, vecvecākus, Latvijas dabu un laukus. Un esam lepni, ka dzīvojam zemē, kuru pasaule pazīst kā vietu, kur dzīvo un strādā gudra un strādīga tauta. Šie tikumi mums ir jāsaglabā un jāattīsta. Es sveicu ikvienu Ķeguma novada iedzīvotāju mūsu valsts 99.gadadienā un aicinu gan domās, gan darbos apliecināt savu patriotismu un Dzimtenes mīlestību! Dievs, svētī Latviju!

Ilmārs Zemnieks, Ķeguma novada domes priekšsēdētājs

 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5884
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
95 %

Noderīgas saites