Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Sensenos laikos Baltijas zemē,
Kur teka Daugava līčotiem krastiem,
Kur miežu līdumi liesmoti dega,
Dzīvoja laimīga latviešu tauta.
Daugavas malā Ķeguma galā…

/Eposs “Lāčplēsis”/

Mūsu valsts simtgades gadā aicinām izvirzīt “Ķeguma novada lepnumu 2018”.

Iespēja ir ikvienam novada iedzīvotājam līdz 2018. gada 7. oktobrim iesūtīt pieteikumu Ķeguma novada domē, Lāčplēša ielā 1, vai sūtīt elektroniski pa e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Pieteikumā jānorāda apbalvojuma pretendenta vārds, uzvārds, nodarbošanās, pamatojums kandidatūras izvirzīšanai, nopelnu un sasniegumu apraksts (plašāka informācija par pretendentu), kā arī īsa informācija par iesniedzēju (vārds, uzvārds, dzīvesvieta, tālrunis).

 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites