Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


L.Vaikules koncertā uz skatuves dzied arī rembatietis Toms Antons.

Rembatietis un Lielvārdes pamatskolas 9.klases audzēknis Toms Antons turpina realizēt mērķi būt uz skatuves un piepildīt savus sapņus…

Iespējams, ka Tomu jau Ķeguma novada iedzīvotāji ir ievērojuši, jo 2014.gada martā - Toms ieguva skatītāju simpātiju un  titulu “Ķeguma novada talants 2014”, kurā demonstrēja saksofona spēles virtuozitāti, klaviermeisterību, bet vēlāk izpildīja burvju trikus. Konkursā “žūrija nekautrējās veltīt labu un atzinīgu vārdu gūzmu, sakot, ka vecākiem ar Tomu esot ļoti, ļoti paveicies. Savukārt Agnese Rakovska atzina, ka viņa būtu gatava maksāt naudu par Toma šovu.”1

Savukārt, 2016.gada maijā Toms kļuva par konkursa “Rembates cielaviņa – 2016” laureātu, izpildot latviešu tautas dziesmu un oriģināldziesmu. Tomēr Toms nebūt nav gatavs apstāties savā izaugsmē un soli pa solim ir centies īstenot savas ieceres - 2018.gada vasarā absolvēja Lielvārdes mūzikas klavieru klasi, papildus pie pūšamo instrumentu pedagoga M.Makara ir apguvis saksafonspēli un pie pedagoģes M.Puriņas – solodziedāšanu, bet pašlaik dzied bērnu korī “Lielvārde” un vada Lielvārdes jauniešu domi.

Līdz šim Toms ir guvis vērā ņemamus sasniegumus Latvijas un starptautiska mēroga konkursos –klavierspēlē, solo dziedāšanā un dziedot korī…

Bet 2019.gads Tomam sākās ar dalību Laimas Vaikules izaicinājumu jeb challenge konkursā, kurā bija jāiesūta video, izpildot kādu no L.Vaikules repertuārā esošām dziesmām. Sākotnēji Tomam tas šķita pilnīgs neprāts, bet viņš un viņa atbalstītāji klusībā turēja īkšķus, ticot – viss izdosies. Nu minētais konkurss ir noslēdzies un Toms ieguva ne tikai biļetes uz L.Vaikules dzimšanas dienas koncertu, bet arī konkursa galveno balvu – tikšanos ar pašu L.Vaikuli un  kāpšanu uz “Arēna Rīga” skatuves, kopā ar skatuves dīvu, izpildot dziesmu “Vienā laivā”.

 


1http://www.ogrenet.lv/kegums/27677

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites