Tuvākie pasākumi
“Bērnu, jauniešu un vecāku žurija”
Izglītojošs > Atpūta
No 21.05.2020 līdz 01.12.2020
Ķeguma “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 15.06.2020 līdz 24.08.2020
Rembates “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 17.06.2020 līdz 26.08.2020
ĶEGUMA SURF PARTY
Sports > Atpūta
07.08.2020 16.00
Lekcija Birzgalē
Sabiiedrība > Sanāksme
14.08.2020
Jautājums domei

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


3.maijā  Ķeguma  novada  pašvaldības  domes  deputātes  un Ķeguma Tautas nama vadītājas amatu atkal ieņēmusi Dace Māliņa,  kas  atgriezusies  pēc pusotra gada prombūtnes.

Šis laiks ir aizritējis krāšņi, svinēti dažādi skaisti svētki un iegūta jauna pieredze un draugi. Ķeguma novada pašvaldība izsaka pateicību līdzšinējai Ķeguma Tautas nama vadītājai Lienei Lazdiņai, kura apvienojot divus darbus – vadot arī Rembates Tautas namu – spēja papildināt Ķeguma kultūras dzīvi!

Liene Lazdiņa, atskatoties uz pagājušo laiku, stāsta: “Šis pusotrs gads paskrēja nemanot. Tika iegūta vienreizēji laba pieredze strādāt ar lieliem, kolosāliem un profesionāliem pašdarbības kolektīviem un to vadītājiem. Iegūti jauni kolēģi, ciešāka sadarbība ar pensionāru biedrību, soroptimistēm un tās dalībniekiem kā arī citām biedrībām.

Beidzoties Ķeguma Tautas nama vadītājas amata pienākumiem, nav tā kā aizeju no kultūras darba, es tos turpināšu pildīt Rembates Tautas namā, vairs jau ne kā pasākumu organizatore, bet tautas nama vadītāja.

Lielākais rūdījums - novada svētku organizēšana, tie, protams, nebūtu sanākuši tik labi, ja nebūtu bijuši izpalīdzīgi kolēģi.

Viss spilgtāk atmiņā no šī laika paliks Lāčplēša dienas lāpu gājiens, kurš nu jau būs ieviests kā tradīcija un priecē tas, ka vairāk un vairāk tajā piedalās vietējie iedzīvotāji. Valsts svētku koncerti, kuri katru gadu sanāca sirsnīgi, par lielu atbalstu to rīkošanā, protams, saku paldies kolēģītei Kintijai.

Grūtākais ko nācās pieņemt, protams, COVID 19 dēļ, nācās atcelt daudzus pasākumus. Ļoti grūti bija paziņot par to kolektīviem, ka nu viņu vakaru tikšanās nenotiks uz nenoteiktu laiku, kā arī novada svētki tika jau plānoti, tos ar lielām cerībām vēl domājam, ka nebūs jāatceļ, bet jāpārceļ.

Vēlos pateikties ikkatram, kurš bija līdzās šajā laikā. Paldies Ķeguma novada domes vadītājiem, ka uzticēja man šos svarīgos pienākumus! Paldies iedzīvotājiem, kuri nāca un priecājās kopā ar mums. Uz tikšanos Rembates pasākumos!”


 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites