“Bērnu, jauniešu un vecāku žurija”
Izglītojošs > Atpūta
No 21.05.2020 līdz 01.12.2020
Bērna emocionālā audzināšana
Izzinošs > Pasākums Ģimenei
No 17.08.2020 līdz 28.09.2020
Foto izstāde "Četri gadalaiki"
Kultūra > Izstāde
No 04.09.2020 līdz 28.10.2020
Foto izstāde "Četri gadalaiki"
Kultūra > Izstāde
No 04.09.2020 līdz 28.10.2020
“Ķeguma novada lepnums 2020”
Pašvaldība > Svētki
No 07.09.2020 līdz 16.10.2020

Novada ziņas - front page

Konkurss “Veidosim skaistu un sakoptu savu novadu”.

Pagājis laiks kopš pēdējā konkursa, tāpēc vēlamies atjaunot skaisto tradīciju un aicināt iedzīvotājus “neslēpt pūru zem atslēgas”, bet gan parādīt to visiem. Skaistas vietas ir jānovērtē un par tām jāpriecājas.

Šā gada tēma “Krāsas manā sētā”.

Aicinām pieteikties konkursam kādā no zemāk minētajām kategorijām:

Lauku saimniecība – Ķeguma novada lauku teritorijā esošas saimniecības, kas veic lauksaimniecisko darbību;

Lauku sēta  - Ķeguma novada lauku teritorijā esošas lauku viensētas;

Tūrisma mītne  - Ķeguma novada lauku tūrisma mītnes (viesu nami);

Individuālā apbūve – Ķeguma novada apdzīvoto vietu vai Ķeguma pilsētā esošas individuālās apbūves;

Mūsu mājas – Ķeguma novada apdzīvoto vietu vai Ķeguma pilsētā esošas daudzdzīvokļu mājas un to teritorijas;

Darba vieta – Ķeguma novada apdzīvoto vietu vai Ķeguma pilsētā esošas iestādes un uzņēmumus.

Pieteikt savu dalību konkursā var no 1. jūlija līdz 31. jūlijam.

Konkursa dalībnieku var pieteikt ikviens – pats saimnieks, kaimiņš, draugs vai vienkārši garāmgājējs, kurš ir pamanījis skaistu, sakoptu vidi.

Pieteikumi iesniedzami Rembates, Ķeguma un Birzgales VPVKAC, Ķeguma Tautas namā, Tomes dienas centrā vai sūtot elektroniski uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Pieteikumā jānorāda nominētā īpašuma adrese, saimnieka kontakttālrunis un iesūtītāja kontaktinformācija.

Ar konkursa nolikumu var iepazīties šeit.

Konkursa vērtēšanas komisija dosies izvērtēt iesūtītos pieteikumus augustā, iepriekš sazinoties ar nominantiem.

Konkursa laureāti tiks godināti Latvijas Republikas Proklamēšanas dienas svētku pasākumā Ķegumā.

Konkursa laikā tiks fotografēts, iegūtie materiāli tiks izmantoti publicitātes nolūkos.

Sīkāka informācija, zvanot pa tālruni – 22010300.