Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


11. decembra pēcpusdienā Birzgales pagastā aizvadīts pirmssvētku tirdziņš.

Liels prieks, ka tirdziņa apmeklētājus nebiedēja ne lietus, ne slidenie ceļi.  Katrs pircējs varēja iegādāties sev ko tīkamu vai dāvaniņu mīļam cilvēkam. Visiem dalībniekiem bija iespēja baudīt siltu tēju vai kakao.  

Jau pēc neilga laika visvairāk gaidītais viesis bija klāt. Pirmssvētku tirdziņā ieradās Ziemassvētku vecītis. Bērnu actiņās mirdzēja patiess prieks, satiekot vecīti. Dejojot un dziedot eglītē tika iedegtas lampiņas.

Eglīte ietērpta svētku tērpā un ir gatava sagaidīt Ziemassvētku brīnumu.

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
7
7
8
8
9
9
 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites