Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Nodarbības


Trenažieru zāle

Trenažieru zāles inventārs ir izvēlēts, ņemot vērā tā uzticamību, daudzfunkcionalitāti, augstākā līmeņa drošību to cilvēku veselībai, kas izmanto šo inventāru.
Trenažieru lietošanas vienkāršība ļauj trenēties gan iesācējiem, gan profesionāliem sportistiem. Nodarbības palīdzēs Jums gūt lielisku stāju, nostiprināt muskuļus un būt labā sportiskā formā. Pēc nepieciešamības trenažieru zāles treneris  sastāda individuālās treniņu programmas, ņemot vērā katra klienta sportisko formu un vēlamo mērķi. Padomus sniedz Mārcis Pavlovskis, tālrunis 29333398 un fitnesa trenere Ilvija Belicka, tālrunis 29822865.


Veselību veicinošā ritmiskā vingrošana

Nodarbība - Vesela mugura. Nodarbības laikā īpašs akcents tiek likts uz muguras muskuļu un dziļās muskulatūras nostiprināšanu. Efektīvi vispārattīstoši vingrinājumi, kas apvienoti ar pareizu elpošanu, ķermeņa centra jeb korsetes stiprināšanu, pareizu vingrinājumu izpildi, ķermeņa apzināšanos un stājas kontroli. Apvienoti dažādi spēka, pilašu, jogas elementi, kā arī dažādas fizioterapijas metodes. Nodarbības beigās lokanības vingrinājumi un relaksācija mierīgas mūzikas pavadībā.
 
Dziļas muskulatūras nostiprināšanas treniņš. Nodarbībā paredzēti dažādas intensitātes vingrinājumi, galveno akcentu liekot uz kustību kvalitatīvu izpildi, gan statiski, gan dinamiski vingrinājumi paredzēti ķermeņa dziļās muskulatūras un saišu nostiprināšanai. kas apvienoti ar pareizu elpošanu. Vingrinājumi uzlabo ķermeņa reljefu, attīsta stājas kontroli, ķermeņa apzināšanos, kā arī dziļās muskulatūras spēku. Nodarbības beigās lokanības vingrinājumi un relaksācija mierīgas mūzikas pavadībā.
 
Fiziskās sagatavotības treniņš (vidēji augsta intensitāte). Vispārējās fiziskās sagatavotības uzlabošanas treniņš, kura laikā tiek izpildīti vidēji un augstas intensitātes spēka un kardio vingrinājumi. Nodarbības sākumā dažādas intensitātes kardio vingrinājumi, kam seko gan spēka, gan dziļās muskulatūras nostiprinošie vingrinājumi. Vingrojumu komplekss attīsta skaistu ķermeņa reljefu, kā arī palielina muskuļu spēku un tonusu. Nodarbības beigās lokanības un stiepšanās vingrinājumi.

Nodarbības vada Santa Veinberga, tālrunis 26313052.


BodyArt

Visi BodyArt vingrojumi un pozas vienlaicīgi trenē vairākas muskuļu grupas, nodarbība vērsta uz cilvēka ķermeni kopumā. Katrs vingrinājums tiek apzināti saskaņots ar elpošanu un koncentrēšanos. Nodarbojoties ar šo fitnesa veidu, pastiprināti tiek trenēti enerģētiski aktīvie punkti. Tā būs lieliska nodarbība, ja vēlaties būt lokans, iegūt lielisku ķermeņa plastiku, būt līdzsvarā, iegūt nevainojamu stāju un spēcīgu muskulatūru. Nodarbības vada Ļena Pavlova - Ūzule, tālrunis 22460411.


Funkcionālais treniņš visām ķermeņa grupām 

Vidējas intensitātes funkcionālie treniņi visām ķermeņa grupām, kas balstās gan uz spēka vingrojumiem, kas veido glītu ķermeņa reljefu, gan kardio slodzi, kas stiprina sirdi. Funkcionālā treniņa mērķis ir mainīt kardio un spēka aerobos vingrinājumus, ar augstiem un zemiem fiziskās slodzes intervāliem, izpildot piegājienus no 30 līdz 60 sekundēm. Nodarbības vada Ilvija Belicka 29822865.


TABATA

Tabatas treniņš ir vidējas un augstas intensitātes intervālu treniņu tips ar konkrētu formātu, kas sastāv  no 4 minūšu cikliem, kas sadalās 20 sekundēs intensīva darba ar 10 sekunžu atpūtas pauzēm! Nodarbības laikā apmēram 8 piegājieni. Nodarbības uzdevums - saglabāt intensitāti un kustību kvalitāti. Palielini savu kopējo izturību un pats galvenais - paātrini vielmaiņu, procesam turpinoties vēl ilgi pēc nodarbības beigām. Nodarbības vada Ilvija Belicka 29822865.


ROCK’N’CORE

Īpaši izveidota programma, kas koncentrēta uz vēdera preses un muguras muskulatūras nostiprināšanu. Spēka vingrinājumi tiek izpildīti gan ar ķermeņa svaru, gan ar apsmagojumu. Nodarbībā iekļauti kardio intervāli. Nodarbība piemērota gan iesācējiem, gan pieredzējušiem vingrotājiem.
Nodarbības notiek sestdienās plkst. 10:00. Nodarbības vada Ilvija Belicka, tālrunis 29822865.

Dienas centra nodarbību grafiks

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites