Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Nodarbības


Trenažieru zāle

Trenažieru zālesinventārs ir izvēlēts, ņemot vērā tā uzticamību, daudzfunkcionalitāti, augstākā līmeņa drošību to cilvēku veselībai, kas izmanto šo inventāru.

Trenažieru lietošanas vienkāršība ļauj trenēties gan iesācējiem, gan profesionāliem sportistiem.Nodarbības palīdzēs Jums gūt lielisku stāju, nostiprināt muskuļus un būt labā sportiskā formā. Pēc nepieciešamības trenažieru zāles treneris  sastāda individuālās treniņu programmas, ņemot vērā katra klienta sportisko formu un vēlamo mērķi. Padomus sniedz treneris Mārcis Pavlovskis, tālrunis 29333398.


Veselību veicinošā ritmiskā vingrošana

Tās ir kustības mūzikas ritmā, kuras stiprina sirds asinsvadu, elpošanas un imūnsistēmu. Tas ir labs garastāvoklis, lieliska pašsajūta un izvairīšanās no liekā svara. Nodarbības vada Laima Semionova, tālrunis 26417018.


BodyArt

Visi BodyArt vingrojumi un pozas vienlaicīgi trenē vairākas muskuļu grupas, nodarbība vērsta uz cilvēka ķermeni kopumā. Katrs vingrinājums tiek apzināti saskaņots ar elpošanu un koncentrēšanos. Nodarbojoties ar šo fitnesa veidu, pastiprināti tiek trenēti enerģētiski aktīvie punkti. Tā būs lieliska nodarbība, ja vēlaties būt lokans, iegūt lielisku ķermeņa plastiku, būt līdzsvarā, iegūt nevainojamu stāju un spēcīgu muskulatūru. Nodarbības vada Dita Sniedze, tālrunis 26163869.


Funkcionālais treniņš visām ķermeņa grupām 

Vidējas intensitātes funkcionālie treniņi visām ķermeņa grupām, kas balstās gan uz spēka vingrojumiem, kas veido glītu ķermeņa reljefu, gan kardio slodzi, kas stiprina sirdi. Funkcionālā treniņa mērķis ir mainīt kardio un spēka aerobos vingrinājumus, ar augstiem un zemiem fiziskās slodzes intervāliem, izpildot piegājienus no 30 līdz 60 sekundēm.  Nodarbības vada Ilvija Belicka 29822865.

Dienas centra nodarbību grafiks PDF

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5884
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
95 %

Noderīgas saites