Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Aktualitātes


Birzgales seniori apgūst jaunas prasmes.

Ir rudens un Birzgales pensionāru biedrības “Viršu laiks” dalībnieki piedalās nodarbībā, lai realizētu projektu “Audīsim bez stellēm”.

Apmācības vada Ogres Kultūras centra Lietišķās mākslas studijas “Saiva” vadītāja Santa Grinberga.

Viņa mums pastāsta par dažādām aušanas tehnikas iespējām, par to kā un kādus rāmjus sagatavot, kādu dziju izvēlēties un kā to pareizi nostiprināt, lai darbu varētu uzsākt. Tad jau arī jāizlemj ko audīsim – lakatus, šalles vai ko citu.

Arī šī vakara dalībniecēm jau sagatavoti dažāda veida rāmīši un iegādāts materiāls. Visas noskaņotas aktīvai darbībai. Rit stundas un dāmām smaids sejās aplūkojot paveikto šajā vakarā. Bet tas vēl nav viss – priekšā garie ziemas vakari, kad tiks realizētas ieceres tieši aušanā bez stellēm.

Lai mums visām veicas!


Projekta vadītāja Alda Grašiņa


 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites