Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Aktualitātes


Birzgales pagasta senioriem un pārējiem iedzīvotājiem ne vienmēr ir iespēja un līdzekļi aizbraukt uz pilsētu, lai noskaidrotu dažādus juridiskus jautājumus. Uzaicinot juristu visiem rastos iespēja noskaidrot interesējošos juridiskos jautājumus.
Birzgales pagasta iedzīvotāji izteikuši vēlmi tikties ar augkopības speciālistu, iepazīties ar jaunākajām atziņām dārzeņu un puķu dēstu audzēšanā un jaunumiem sēklu sortimentā, mācīties, kad jāsēj un kad raža pareizi jānovāc.
Lai biedrība varētu radoši un aktīvi darboties, nepieciešams pieredzes apmaiņas brauciens, kurā vēlamies gūt pieredzi, rast idejas un iedvesmu dažādām aktivitātēm.
Ievērojot Birzgales pagasta senioru vēlmes, 2017. gadā tika realizēti projekti:
Lekcija „ Jurista padomi”,
Lekcija ”Tuvojas sējas laiks”,
Pieredzes apmaiņas brauciens uz Vidzemi.

 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites