Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Apmācības jauniešiem no jaunatnes padomēm un jauniešu iniciatīvu grupām „Līderis Līdzdalībai”.

Aicinām Vidzemes reģiona jauniešus no jaunatnes padomēm un jauniešu iniciatīvu grupām piedalīties apmācībās „Līderis Līdzdalībai” par politiskās līdzdalības iespējām un līdera spēju attīstību!

Apmācības notiks no 2016. gada 28. līdz 30. oktobrim viesu namā „Ezernieki”, Līgatnes novadā.

Apmācību mērķis ir veidot jauniešu izpratni par dažādiem līdzdalības veidiem un sniegt praktiskus rīkus politiskās līdzdalības praktizēšanai, attīstīt līdera spējas un spēju motivēt un iesaistīt citus skolas un jauniešus padomes vai jauniešu iniciatīvas grupas aktivitātēs, kā arī celt jaunatnes padomju un iniciatīvu grupu kapacitāti, sniedzot zināšanas par dalības iespējām dažādās programmās un projektos.

Pieteikšanās apmācībām līdz 13. oktobrim,aizpildot pieteikumu tiešsaistē - http://ejuz.lv/liderislidzdalibaividzeme. Rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 2016. gada 16. oktobrim.

Dalībnieki: jaunieši no jaunatnes padomēm vai jauniešu iniciatīvu grupām, vecumā no 15 līdz 22 gadiem. Apmācības paredzētas 22 dalībniekiem.

Apmācības vadīs: Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras apmācītājas Evija Rudzīte un Ginta Salmiņa.

Apmācības notiks pilnas 3 dienas, tāpēc svarīgi, lai Tu varētu piedalīties visas apmācību dienas! Apmācības ir BEZ MAKSAS! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra ar Latvijas un Šveices sadarbības programmas atbalstu sedz uzturēšanās (arī nakšņošanas), ēdināšanas un apmācību izdevumus. Ceļa izdevumi uz/no apmācību norises vietu gan jāsedz pašiem.
Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, raksti vai zvani –Egija Kļaviņa, tālr.: 20628280, e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Apmācības organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar nodibinājumu "Baltijas Reģionālais fonds” (JSPA reģionālais sadarbības partneris Rīgas un Vidzemes reģionā) Latvijas un Šveices sadarbības programmas "Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros. Vairāk informācijas par Latvijas un Šveices sadarbības programmu "Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” meklējiet mājas lapā: www.jaunatne.gov.lv

 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites