Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Ir pagājis neliels laiks kopš iepriekšējā izpilddirektore beidza līgumattiecības ar Ķeguma novada domi. Kā sokas  ar jaunā izpilddirektora meklējumiem?

Patreiz izvērtēju vairākus iesniegtus iesniegumus uz šo amatu. Ja kādam ir vēlēšanās pieteikties – laipni aicināti to darīt līdz nākošās nedēļas sākumam. Prasības kandidātiem – galvenais, lai būtu pieredze pašvaldību darbā un vēlēšanās un idejas veikt pārmaiņas novada dzīvē. Droši rakstiet uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..  Ierasti tiek rīkoti konkursi uz šo amatu, bet uzskatu, ka tajos nepiesakās visi un tie labākie, jo zaudējums konkursā varētu negatīvi iespaidot tālākās profesionālās gaitas. Gala rezultātā par kandidātu vai kandidātiem lems domes deputāti.

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites