Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Biedrība „Vidējās paaudzes deju kolektīvs „Kadiķis”” realizējusi Ķeguma novada Iedzīvotāju iniciatīvas veicināšanas projektu „Klasiskās dejas nodarbību aprīkojuma iegāde dejotāju ķermeņa attīstībai, lokanībai un pašdisciplīnai”.

Projekta rezultātā tika izgatavotas piecas stangas klasiskās dejas nodarbībām, kas attīsta dejotāja ķermeni, trenē izturību un pašdisciplīnu. Klasiskā deja lauž cilvēka doto no dabas anatomisko ķermeņa uzbūvi un galvenokārt attīsta kāju un gurnu elastīgumu, muguras lokanību, kāju un roku kustību koordināciju.

Kolektīvs aktīvi koncertē ne tikai Ķeguma novadā, bet arī ārpus tā, un vienas sezonas laikā tiek aizvadīti vidēji 15 – 20 koncerti dažādās Latvijas pilsētās un ārpus Latvijas robežām – arī šis gads nebūs izņēmums, un jau sezonas noslēgumā kolektīva dejotāji piedalīsies XVI Deju svētku deju lieluzvedumā „Māras zeme”.  Lai arī kolektīvs jau ir aizvadījis pirmo repertuāra pārbaudes skati, vēl ir kur augt, tāpēc iegādātais klasiskās dejas nodarbību aprīkojums ļaus trenēt dejotāju vispārējo sagatavotību un celt deju kolektīva līmeni kopumā.

Klasiskās dejas nodarbību aprīkojums – baleta stangas – tika pasūtītās uzņēmumā „MAD AISS”. Tās ir regulējama augstuma, tādējādi piemērojamas ikviena dejotāja vajadzībām.

Projekta kopējās izmaksas – 749,96 EUR.

Vidējās paaudzes deju kolektīvs „Kadiķis”

 

 

 

 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites