Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Ķeguma novada dome pēc iedzīvotāju lūguma nosūtīja Ķegumā esošā strauta ūdens paraugu analīžu veikšanai Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centram. Pēc veiktajām analīzēm tika atzīts, ka ūdens kvalitāte atbilst normai un dzeramais ūdens ir lietojams uzturā.

Mikrobioloģisko analīžu rezultāti rāda, vai ūdenī nav savairojušies patogēnie mikroorganismi, kas varētu izraisīt slimības. Jāatceras, ka analīžu laikā nepārbauda pilnīgi visu slimību (piemēram, hepatīta) ierosinātājus, bet indikatīvi var secināt, vai noticis bioloģiskais piesārņojums (teiksim, ieplūduši notekūdeņi), vai ir bojāti cauruļvadi un citi higiēnas pārkāpumi ūdensapgādes sistēmā.

Ar sīkākiem analīžu rezultātiem var iepazīties šeit.

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites