Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


8.martā Ķeguma novada domē bija ieradušies Zemessardzes pārstāvji, lai apspriestu turpmākās sadarbības iespējas.

Ar Ķeguma novada domes priekšsēdētāju Ilmāru Zemnieku, priekšsēdētāja vietnieku Imantu Smirnovu apspriest aktualitātes bija ieradušies Zemessardzes 1. Rīgas brigādes komandieris pulkvežleitnants Sandris Gaugers, ZS 1.RBde štāba operatīvās daļas Civilmilitārās nodaļas speciāliste seržante Gerda Grantiņa, ZS1.RBde 53. kājnieku bataljona virsseržants Edgars Brazauckis.

Pēc strukturālajām izmaiņām Zemessardzē Ķeguma novads atrodas Zemessardzes 1. Rīgas brigādes atbildības teritorijā. Pirmās oficiālas vizītes laikā tika pārrunātas novada iedzīvotāju iespējas dienēt Zemessardzē, kā arī apspriestas Zemessardzes iespējas atbalstīt pašvaldību dažādos novadā organizētos pasākumos.

 

 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites