Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Saskaņā ar Ministru kabineta 2005.gada 29.novembra noteikumos Nr.898 „Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas nolikums” noteiktajām Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (turpmāk – VBTAI) funkcijām un uzdevumiem VBTAI Bērnu tiesību aizsardzības departamenta direktore Renāte Alberga un Bāriņtiesu un audžuģimeņu departamenta vecākā inspektore Inese Zvirgzdiņa 2018.gada 15.novembrī no plkst.11.30 līdz plkst.12.30 Ķeguma bibliotēkā, sniegs konsultācijas Ķeguma novada speciālistiem un iedzīvotājiem.  

Speciālisti un iedzīvotāji tiek aicināti konsultēties pie Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas bērnu tiesību aizsardzības speciālistiem par jautājumiem, kas  saistīti ar bērnu drošību, pamatvajadzību un interešu nodrošināšanu, par savstarpējo attiecību jautājumiem (bērns - vecāks, vecāks – vecāks, bērns – pedagogs, vecāks – pedagogs, bērns – bērns), par sadarbību ar institūcijām, kā arī citiem Jums svarīgiem jautājumiem, kas skar bērnu tiesību un interešu nodrošināšanu.

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites