Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Zemā pasta pakalpojumu pieprasījuma dēļ no 2019.gada 21.marta tiek mainīts Ķeguma novada Rembates pasta nodaļas darbības modelis un darbalaiks, pielāgojot to iedzīvotāju reālajām vajadzībām, informē Latvijas Pasta pārstāve Vineta Danielsone.

Turpmāk Rembatē visi pasta pakalpojumi katru darbdienu no plkst.10 līdz 11 tiks nodrošināti līdzšinējā pasta pakalpojumu sniegšanas adresē Lielvārdes ielā 3 vai arī iedzīvotāji varēs izvēlēties tos saņemt pie pastnieka tieši savā dzīvesvietā.

Šāds lēmums pieņemts, ņemot vērā niecīgo pieprasījumu pēc pasta pakalpojumiem Rembates pasta nodaļā, kas vidēji ir tikai deviņi pasta sūtījumi darbdienā un rada Latvijas Pastam ikgadējos zaudējumus aptuveni 5600 eiro apmērā.

Tāpat kā līdz šim, Rembates pasta pakalpojumu sniegšanas vietā minētajā laikā iedzīvotājiem būs pieejami visi pasta pakalpojumi un arī citi pasta pakalpojumi, kurus nodrošina Latvijas Pasts: vienkāršu un ierakstītu iekšzemes un pārrobežu vēstuļu korespondences saņemšana un nosūtīšana, iekšzemes un pārrobežu pasta paku saņemšana un nosūtīšana, pastmarku un aplokšņu iegāde, preses izdevumu abonēšana, iemaksas Pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontā, naudas pārvedumu izmaksa, komunālo maksājumu un citu rēķinu apmaksa un komercpreču iegāde mazumtirdzniecībā.

Jebkuram reģionu iedzīvotājam jau patlaban ir plašas iespējas saņemt nepieciešamos pasta pakalpojumus arī pie pastnieka tieši savā dzīvesvietā. Pastnieks klienta dzīvesvietā nodrošina pastkaršu un vēstuļu nosūtīšanu, pastmarku un aplokšņu iegādi, sūtījumu piegādes pieteikšanu mājās, preses izdevumu abonēšanu, naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu apmaksu, iemaksas PNS kontā u.c.

Ar pastnieka starpniecību Rembates iedzīvotājiem iespējams saņemt arī skaidras naudas izmaksu no PNS konta. Šo pakalpojumu iespējams pieteikt, zvanot pa tālruni 27892759, 67008001 vai 27008001. Pārējos pastnieka pakalpojumus savā dzīvesvietā Rembates iedzīvotāji var pieteikt, zvanot pa tālruni 23281528.

Saņemot aicinājumu par reģistrēta sūtījuma izņemšanu, iedzīvotājiem ir iespēja pieteikt sūtījuma bezmaksas saņemšanu Rembates pasta pakalpojumu sniegšanas vietā, iepriekš zvanot pa tālruni 27891949 un norādot datumu, kurā klients vēlas saņemt sūtījumu. Savukārt, apmeklējot Lielvārdes pasta nodaļu Ausekļa ielā 16, sūtījumu saņemšana bez iepriekšēja pieteikuma iespējama pirmdienās – ceturtdienās no plkst.8 līdz 18, piektdienās no plkst. 8 līdz 17 un sestdienās no plkst.9 līdz 13.

Pasta pakalpojumu sniegšanas vietu skaitu un izvietojumu nosaka Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes lēmums Par universālā pasta pakalpojuma saistībām, kas paredz, ka Latvijas Pastam katra novada teritoriālajā vienībā ir vismaz viena pasta pakalpojumu sniegšanas vieta.

Rembates iedzīvotāji par pasta pakalpojumu saņemšanas iespējām no 2019.gada 21.marta tiks informēti ar īpašiem paziņojumiem savās pastkastītēs.

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites