Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Autotransporta direkcija informē, ka ņemot vērā autoceļa V995 Druva–Birzgale–Valle un V978 Gobas stacija–Lāčplēša stacija slikto stāvokli, no 2019. gada 7. marta maršruta Nr.6117 Ogre–Ķegums–Birzgale–Lāčplēša stacija visi reisi tiks izpildīti līdz pieturvietai "Birzgale", kā rezultātā autobuss vairs nenodrošinās pasažieru apmaiņu pieturvietā "Silamiķeļi", "Sīļi", "Goba" un "Lāčplēša stacija". Izmaiņas būs spēkā līdz tiks uzlabots autoceļa tehniskais stāvoklis.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu. Atgādinām, ka sabiedriskā transporta reisu skaitu un laikus nosaka pasažieru plūsma, savukārt statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažierus aicinām ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.
 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites