Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) Ogres konsultāciju birojs aicina lauksaimniekus un lauku uzņēmējus pieteikties mācībām Netradicionālo augu vai dzīvnieku audzēšana” (mājputni) Lauku attīstības programmas (LAP) investīciju pasākumu 2014.–2020.gadam “Zināšanu pārneses un informācijas pasākumi” apakšpasākuma “Profesionālās izglītības un prasmju apguves pasākumi” ietvaros.

Programmā:

· Dažādu mājputnu bioloģiskās īpatnības. Šķirņu un/vai krustojumu izvēle;

· Audzēšanas un turēšanas metodes, to piemērotība Latvijas apstākļiem;

· Barības līdzekļu izvēle un sagatavošana;

· Putnu ēdināšana un barības devu sastādīšanas pamatprincipi;

· Vides un labturības prasību nodrošināšana praksē;

· Putnu produkcijas ražošana un realizācija.

Mācības notiks 10.aprīlī – teorētiskās nodarbības Ogres tehnikuma telpās, 24.aprīlī izbraukums (ar organizatoru nodrošinātu autobusu) uz putnkopības saimniecībām, praktisko nodarbību ietvaros.

Mācību dalībnieks var būt juridiska vai fiziska persona (LAD klients), kas iesaistīta lauksaimniecības, pārtikas (izņemot zivsaimniecības produktus) ražošanas vai mežsaimniecības nozarēs, kā arī lauksaimniecības vai meža zemes īpašnieks, vai tiesiskais vadītājs.

Pieteikšanās līdz 8.aprīlim. LLKC Ogres konsultāciju birojs, adrese: Ogres tehnikums, Aizupes, Tīnūžu pagasts, Ikšķiles novads, 3.st. (jāaizpilda pieteikums).

Plašāka informācija pa tālr. 28331239, 28333244 vai This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., kā arī sekojiet informācijai Facebook kontā @LLKC.Ogre

 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites