Atkritumu apsaimniekotājs Ogres SIA “MARSS” piedāvā iedzīvotājiem, uzņēmumiem un pašvaldības iestādēm iespēju ērti un bez maksas atbrīvoties no nolietotas elektrotehnikas.

Nolietota sadzīves elektrotehnikair videi kaitīgie atkritumi, un šos priekšmetus nedrīkst mest sadzīves atkritumu konteineros. Minētās iekārtas satur sastāvdaļas, kas nonākot vidē vai saskarē ar cilvēku, var būt ļoti kaitīgas.

2019. gada 25. un 26. aprīlī no Ķeguma iedzīvotājiem bez maksas tiks pieņemta visdažādākā nolietotā sadzīves elektrotehnika – televizori, ledusskapji, veļasmašīnas, trauku mazgājamās mašīnas, datori un monitori, radioaparāti, mūzikas centri, magnetolas, telefoni, putekļusūcēji, gludekļi, fēni, tējkannas, blenderi un cita mazā virtuves sadzīves tehnika, mobilie telefoni un to lādētāji utt. Atgādinām, ka nolietotās elektropreces nedrīkst būs izjauktas, t.i., piemēram, ledusskapim jābūt ar kompresoru, televizoram ar kineskopu, attiecīgi datoram ar mātes plati utt.

Tāpat Ogres SIA „MARSS” bez maksas piedāvā no iedzīvotājiem savākt šādus jau iepriekš sašķirotus un iepakotus atkritumus:

• makulatūru (grāmatas, avīzes, žurnāli);
  • PET pudeles;
  • dienasgaismas spuldzes;
  • baterijas;
  • stikla pudeles un burkas.

Elektroprecēm, sašķirotajiem/iepakotajiem atkritumiem noteiktajā dienā jābūt novietotiem ārpus sētas/pie ceļa, kur var piebraukt automašīna ar manipulatoru.

Nolietotās elektrotehnikas un šķiroto atkritumu izvešana Ķeguma pilsētā tiks nodrošināta 2019.gada 25. un 26. aprīlī. Izvešana iepriekš jāpiesaka Ogres SIA „MARSS” pa tālr. 65022645, 26140399 vai rakstot uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Ogres SIA MARSS