Lauku atbalsta dienesta Lielrīgas reģionālā lauksaimniecības pārvalde organizē semināru, lai pastāstītu par aktualitātēm lauksaimniekiem, mežsaimniekiem un zivsaimniekiem.

Lai stāstītu par Lauku atbalsta dienesta darba aktualitātēm, kā arī sniegtu atbildes uz visiem dienesta klientus interesējošajiem jautājumiem, 2019.gada 17.aprīlī tiek organizēts seminārs Pārvaldes telpās - Brīvības ielā 48, Ogre, plkst. 11.00.

Kas un kāpēc var saņemt atbalsta maksājumus? Kādi nosacījumi ir jāņem vērā šogad, lai pieteiktos platību maksājumiem? Kādos pasākumos varēs iesniegt projekta pieteikumus? Kādas aktualitātes ir LEADER pasākumos? Šie ir tikai daži jautājumi, ko dienestam uzdod klienti – lauksaimnieki, mežsaimnieki un zivsaimnieki. Lai sniegtu pēc iespējas plašākas un skaidrākas atbildes, tiek organizēts informatīvais seminārs, kura laikā interesenti varēs uzdot jautājumus dienesta speciālistiem.

Plašāku informāciju var uzzināt zvanot tālruni 25495050.