Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Sveicināti novadnieki!

Lai gan šos vārdus biju domājis, ka nāksies rakstīt tikai pēc 3 gadiem, kad došos pensijā, tomēr liktenis ir lēmis savādāk un nākas tos rakstīt jau tagad.

Rakstu, jo nostrādājot Ķeguma novada pašvaldībā 25 gadus, jūtu vēlmi un pienākumu pateikt paldies saviem kolēģiem. Visvairāk tiem, ar kuriem esmu strādājis vienā komandā, ar kuriem ir veikti darbi iedzīvotāju, pilsētas labā. Varbūt jau daudz lietas, darbi bija kļuvuši ierasti, pašsaprotami, tādēļ citu acīm nemanāmi, bet bez tik atsaucīgas, uzticamas komandas šo darbu būtu bijis veikt daudz grūtāk. Tieši ar jūsu palīdzību esmu varējis pildīt šī amata pienākumus jau tik daudzus gadus.

Noteikti ne visiem esmu paticis un atdzīstu, ka ne vienmēr manos spēkos ir bijis mainīt apstākļus, darba apjomu u.c. lietas, lai apmierinātu visu novadu iedzīvotāju vajadzības vienlīdzīgi, bet vienmēr esmu centies savu darbu darīt pēc labākās sirdapziņas. Tāpēc saku lielu paldies arī tiem, kuri manu darbu ir kritizējuši, izteikuši aizrādījumus, jo pateicos kritikai esmu audzis un attīstīties savos darāmajos darbos.

Paldies arī visiem sadarbības partneriem, citiem novada darbiniekiem, ar kuriem šo gadu laikā izveidojusies veiksmīga sadarbība.

Mūsdienās reti, kad cilvēks spēj nostrādāt vienā uzņēmumā, iestādē 25 gadus. Esmu neizsakāmi priecīgs, ka man bija iespēja tik ilgi veikt darbu, uz kuru iet ar prieku. Šis bija mans sirds darbs. Esmu neizsakāmi pateicīgs, ka tik ilgi man tika ļauts pildīt šī amata pienākumus.


Ar cieņu,
Vitālijs Pugačs

 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites