Aicinām pievienoties Lielajai Talkai šodien un rīt!

26.aprīlī plkst.10.00 kopā ar NBS Nodrošinājuma pavēlniecības 2.Reģionālo nodrošinājuma centra personālu aicinām talkot Ķegumā, Daugavas krastmalā gar Daugavgrīvas ielu.

26.aprīlī plkst.12.00 aicinām pievienoties Lielajai Talkai Birzgalē. Kopā ar Birzgales pamatskolas skolēniem, talkosim Birzgales centrā un tīrīsim grāvju malas.

27.aprīlī plkst.09.00 aicinām doties uz Tomi, lai sākot no Tomes dienas centra, stādītu jaunu bērzu aleju un līdzinātu melnzemi ap Tomes piemiņas akmeni.

27.aprīlī plkst.10.00 Ķeguma novada pašvaldība aicina kopā veidot dekoratīvo ābeļu dārzu Ķeguma parkā.

27.aprīlī plkst.10.00 iespēja talkot ir arī SAC „Senliepas", sakopjot teritoriju ap aprūpes centru.

Atgādinām, ka „Lielā Talka 2019” notiek sestdien, 27.aprīlī, no plkst. 9:00 līdz 15:00 vienlaicīgi visā Latvijā. Talkas norisi kopumā (tajā skaitā savākto atkritumu izvešanu) katrā novadā un republikas pilsētā pārrauga LIELĀS TALKAS KOORDINATORS. Ķeguma novada pašvaldības Lielās Talkas koordinatore ir Ķeguma novada domes izpilddirektora vietniece Anete Tomsone (28277144; This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.).