Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Vai esi kādreiz apsvēris/-usi ideju stāties Zemessardzē, taču nespēj iedomāties, kas īsti Tevi tur sagaida? Vai arī ir dzirdēti vien nostāsti un radušies pieņēmumi, kas Zemessardzē notiek un kāda ir zemessarga ikdiena, bet aizvien ir neatbildēti jautājumi? Un vai esi vismaz 16 gadus vecs/-a? Vai Tu gribētu doties nelielā piedzīvojumā ar īsteniem zemessargiem un uzzināt visu par Zemessardzi tieši no viņiem?
Tiekamies sestdien, 11. maijā plkst. 9.00 no rīta Ogrē mednieku ielā 12 (Ogres zemessardzes bataljonā), un noskaidro atbildes. Pievienojies izzinošā pārgājienā kopā ar mūsu bataljona zemessargiem!

Kāds ir pasākuma plāns?
1. Līdz sestdienas plkst. 09.00 notiek satikšanās un iepazīšanās Ogrē mednieku ielā 12 (Ogres zemessardzes bataljonā).
2. Sākas pārgājiens! Tas būs apmēram 10 km garš un ar vairākiem pieturas punktiem, kuros būs iespēja ne vien atvilkt elpu, bet arī pildīt dažādus uzdevumus, kurus būsim sagādājuši.
3. Pārgājiena noslēgumā kopīgi ierīkosim naktsmītnes. Tāpat arī sagaidāmas gan vakara, gan rīta aktivitātes, uzdevumi un sarunas.
4. Pārgājiena beigas plānojam svētdien, 12. maija pēcpusdienā.

Kā mēs iesakām ģērbties?
Garās bikses (lai zari un krūmi nesaskrāpētu kājas, jo iesim pa mežu), ērti apavi un ērts t-krekls, kā arī jaka – atbilstoši laika apstākļiem (iesakām nodrošināties arī pret lietu). Noteikti neaizmirsti arī cepuri!

Kas jāņem līdzi?
1. Līdzi jāņem mugursoma, kurā līdzi paņemts gan tas, ko kārosies pārgājiena laikā (šokolādītes, riekstiņi, ūdens), gan tas, ko uzēst pusdienu pārtraukuma laikā (maizītes, konservi vai kas cits). Tāpat arī mugursomā noderēs maiņas drēbes (otras zeķes, t-krekls, arī otri apavi).
2. Līdzi arī jāņem tas, kas nepieciešams nakšņošanai - paklājiņš (var būt piepūšamais matracītis), guļammaiss un higiēnas piederumi (mutes higiēna, dvielis, ziepes).
3. Tāpat arī iesakām paņemt vieglus traukus ēšanai – bļodiņa, karote, krūzīte tējai. Tāpat arī varētu labi noderēt pretsaules krēms un pretodu līdzeklis!


* Ņem vērā, ka līdz 18 gadu vecumam ir nepieciešama rakstiska vecāku atļauja, ja vien nepiedalies kopā ar kādu no vecākiem vai aizbildņiem.

Gaidīsim Tavu pieteikumu pārgājienam kādā no šiem veidiem:
1. Telefoniski pie Jāņa Atslēdziņa (tel. 25674818)
2. Nosūtot e-pastu uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
3. Vai aizpildot anketu


 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites