Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Sakarā ar remontdarbu norisi netālu no Jaunjelgavas uz valsts reģionālā autoceļa (P87 Bauska–Aizkraukle) no 2019. gada 7. maija līdz 30. augustam satiksme tiks organizēta pa Latvijas Valsts mežu ceļu "Mentas trasi" un "Briežu trasi 3". Tādējādi reģionālās nozīmes maršrutu autobusi neveiks pasažieru apmaiņu pieturvietā "Bauskas pagrieziens", "Zizāni", "Tamboviči" un "Plieņi". Izmaiņas ietekmē autobusus, kas brauc maršrutā Nr.5526 Aizkraukle–Jaunjelgava–Ērberģe, Nr.6128 Aizkraukle–Kurmene, Nr. 7238 Rīga–Jaunjelgava–Subate, Nr.7491 Rīga–Jaunjelgava–Aizkraukle, Nr.7851 Jēkabpils–Bauska un Nr.7898 Rīga–Jaunjelgava–Jēkabpils.

 

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites