Tuvākie pasākumi
Gleznas krustdūriena tehnikā
Kultūra > Izstāde
No 07.01.2020 līdz 31.01.2020
Seminārs dārza mīļiem
Lekcija/seminārs > Seminārs
08.02.2020 11.00
Valentīna nakts MIX volejbola turnīrs
Sports > Sacensības
14.02.2020 22.00
Valentīndienas balle
Kultūra > Balle
14.02.2020 22.00
Valentīndienas balle Birzgalē
Kultūra > Balle
15.02.2020 22.00
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


No šodienas, 24.jūlija, Ķeguma novada pašvaldības izpilddirektores amata pienākumus sākusi pildīt Anete Tomsone.

3.jūlija Ķeguma novada domes sēdē visi klātesošie deputāti (ar 14 balsīm “Par”) atbalstīja līdzšinējās izpilddirektora vietnieces ievēlēšanu izpilddirektores amatā.

Anete Tomsone pēc izglītības ir transportbūvju inženieris, ieguvusi arī 1.līmeņa augtāko izglītību tiesību zinātnēs un papildizglītību mediatora profesijā.

Izpilddirektore līdz 2018.gada septembrim strādājusi Jūrmalas pilsētas pašvaldībā par projektu ieviešanas nodaļas vadītāja vietnieci - ikdienas darbā strādājot ar pilna cikla būvniecības projektu ieviešanu pašvaldībā, gan pašvaldības budžeta ievaros, gan piesaistot ārējos finanšu līdzekļus. Darba pieredze gūta gan strādājot valsts sektorā – Latvijas Republikas Saeimā, gan privātajā jomā, kas bija cieši saistīta ar izglītību – ceļu projektēšanā.

Kā stāsta Anete Tomsone par tomēnieti viņa ir kļuvusi salīdzinoši nesen, jo pati nāk no Kurzemes puses. Uz Ķeguma novadu dzīves ceļš atvedis saistībā ar vīru, kura ģimene jau vairākās paaudzēs dzīvo Ķeguma novadā.

Jautājot par plāniem un iecerēm pašvaldībā Anete Tomsone atbild: “Mana dzīve mainījās, kad pārcēlos uz Ķeguma novadu. Izvērtējot līdz šim paveikto un plānojot tālākos nākotnes plānus, sapratu, ka iegūtās zināšanas un pieredzi, es vēlētos nodot videi, kas ir mums apkārt, kur esam mēs un kur aug arī mani bērni. Es redzu un ticu Ķeguma novadam kā  pievilcīgai dzīves videi. Ikvienam no mums ir jāierauga, ka Ķeguma novads  ir patiesi bagāts ar skaistu un vēl neskartu dabu, Daugavu. Vienlaikus Ķeguma pilsēta un novada ciemi atrodas gan pietiekami tuvu, gan tālu no Rīgas. Tuvums ļauj novadam būt sasniedzamam, savukārt tālums – sasniegt mieru, kas iegūstams atrodoties tālāk no pilsētas.
Mans mērķis, pirmkārt, Ķeguma novadu padarīt par pievilcīgu un veiksmīgu dzīves vidi esošajiem un topošajiem iedzīvotājiem, jo novada iedzīvotāji ir tie, kas spēj novadam dot iespējas augt un attīstīties.  Otrkārt, Ķeguma novada pašvaldībai jākļūst par mūsdienīgu un efektīvu publisko pārvaldi, kura ir atvērta, sasniedzama un tuva ikvienam iedzīvotājam. Treškārt, es ļoti vēlētos veidot un stiprināt novada vienotību, jo domāju, ka šeit - Ķeguma novadā - esam tik mazi, lai strādājot un domājot kopā, kļūtu lieli un ievērojami!”


 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites