Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


9.okotobra Ķeguma novada domes sēdē ar 13 balsīm “par” (visi klātesošie deputāti) tika ievēlēta Birzgales pagasta pārvaldes vadītāja.

Izvērtējot saņemtos pieteikumus un darba intervijās pausto, Ķeguma novada Birzgales pagasta pārvaldes vadītāja amata kandidātu izvērtēšanas komisija nolēma virzīt uz Ķeguma novada domi, lēmuma pieņemšanai, Birzgales pagasta pārvaldnieces amatam - Solvitu Pikaļevu.

Solvita Pikaļeva: “Pieteikties vakancei pamudināja vēlme pieņemt jaunus izaicinājumus dzīvē. Mana vēlme ir sadarboties un strādāt tā, lai mēs uzlabotu pagasta darbību un iedzīvotāju dzīves kvalitāti. Uzņemoties šos pienākumus apzinos, ka ir daudz darba un ļoti daudz izaicinājumu, bet es, un noteikti mana komanda Birzgales pagasta pārvaldē, esam gatavi pieņemt šos izaicinājumus un strādāt tā, lai veicinātu pagasta attīstību”.

Solvita Pikaļeva darbu sāks 29.oktobrī.

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites