Tuvākie pasākumi
“Bērnu, jauniešu un vecāku žurija”
Izglītojošs > Atpūta
No 21.05.2020 līdz 01.12.2020
Fotoizstāde "Ogre svētku noskaņās"
Kultūra > Izstāde
No 11.11.2020 līdz 30.11.2020
Vakara tirdziņš - ATCELTS!!!
Sabiiedrība > Tirgus
28.11.2020 16.00
Egles lampiņu iedegšana Birzgalē - ATCELTS!!!
Kultūra > Atpūta
28.11.2020 17.00
Egles lampiņu iedegšana Rembatē - ATCELTS!!!
Kultūra > Atpūta
29.11.2020 16.00
Jautājums domei

Novada ziņas - front page

Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Pamatojoties uz Ministru kabineta 2020. gada 6. novembra noteikumiem Nr. 655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” Ķeguma novada pašvaldība nodrošina pakalpojumu sniegšanu ATTĀLINĀTI, nepieņemot apmeklētājus!

Iestāžu kases tiek slēgtas, maksājumus var veikt, izmantojot internetbankas vai telefonbankas pakalpojumus.

Visi pasākumi no 9.novembra līdz 6.decembrim tiek atcelti.

Vienotā valsts un pašvaldību klientu apkalpošanas centra darbība notiek, sniedzot klientiem pakalpojumus attālināti, nodrošinot dokumentu pieņemšanu un izsniegšanu elektroniski vai papīra formātā, izmantojot pasta pakalpojumus vai dokumentus ievietojot Ķeguma novada pašvaldības izveidotā pasta kastītē pie pašvaldības domes ēkas.

Aicinām novada iedzīvotājus izmantot e-pakalpojumus portālā latvija.lv!

Iedzīvotājiem ir iespēja izmantot telefoniskas konsultācijas e-pakalpojuma saņemšanai pa tel. 25746001, 65038883. vai sazināties rakstiski uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.!

Papīra formāta iesniegumiem lūdzam izmantot Ķeguma novada pašvaldības pastkastīti, kas novietota pie Ķeguma novada domes (Lāčplēša iela 1, Ķegums, Ķeguma novads, LV-5020).

Apmeklētāju pieņemšana klātienē, ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības, tiks organizēta tikai tad, ja iesnieguma vai sūdzības izskatīšanu nav iespējams nodrošināt rakstveidā vai attālināti.

Noteiktā prasība nodrošināt pašvaldības pakalpojumus attālināti netiek attiecināta uz tiem gadījumiem, kad Ķeguma novada Sociālais dienests, Ķeguma novada Bāriņtiesa, Sociālais aprūpes centrs “Senliepas” un  pašvaldības izglītības iestādes, savā darbībā ievēro speciālos Ministru kabineta un attiecīgās nozares ministrijas izdotos noteikumus iestādes pakalpojumu sniegšanai ārkārtējās situācijas laikā.

Pirms Ķeguma novada pašvaldības sniegto pakalpojumu saņemšanas, obligāti lūdzam iedzīvotājus sazināties ar iestādes darbiniekiem. Ķeguma novada pašvaldības darbinieku kontakttālruņi un e-pasti pieejami šeit.

Par Ķeguma novada bibliotēku darbību ārkārtas situācijas laikā plašāk iespējams lasīt šeit.

Par Ķeguma dienas centra darbību ārkārtas situācijas laikā plašāk iespējams lasīt šeit.

Par Ķeguma novada bāriņtiesas darbību ārkārtas situācijas laikā plašāk iespējams lasīt šeit.

Par Ķeguma novada dzimtsarakstu nodaļas darbību ārkārtas situācijas laikā plašāk iespējams lasīt šeit.

Ierobežojošie pasākumi tiek noteikti ar vienu mērķi – ierobežot Covid-19 infekcijas izplatību un pasargāt iedzīvotājus no saslimšanas. Pašvaldība aicina iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret valstī un pašvaldībā noteiktajiem ierobežojumiem un stingri tos ievērot.

Plašāk par ārkārtas situāciju iespējams lasīt šeit.

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites