Tuvākie pasākumi
Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Pastaiga gaismas un mūzikas noskaņās - ATCELTS!
Sabiiedrība > Atpūta
29.10.2021
Helovīna mistērijas uzdevumi Rembatē - ATCELTS!
Bērnu pasākums > Atpūta
31.10.2021 18.00
Svecīšu vakars Tomes kapsētās
Sabiiedrība > Piemiņas pasākuma
31.10.2021
Svecīšu vakars Ķeguma kapos
Sabiiedrība > Piemiņas pasākuma
07.11.2021 16.00
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Ķeguma pilsētas pārvalde uz laiku pilnībā pārtrauc pakalpojumu sniegšanu klātienē!!!

Ņemot vērā Covid-19 saslimstības uzliesmojumu Ogres novada Ķeguma pilsētas pārvaldē, pamatojoties uz 2020.gada 9.jūnija noteikumiem Nr.360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”, laikā no 06.oktobra līdz 22.oktobrim Ogres novada Ķeguma pilsētas pārvaldes darba process notiek attālināti.  

Konsultācijas vai uzziņas par pakalpojumiem var saņemt zvanot vai rakstot Valsts un pašvaldības vienotajam klientu apkalpošanas centram tālrunis 25746001, e - pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Lai saņemtu attālinātu speciālista konsultāciju, lūdzam zvanīt uz Jums nepieciešamās nozares speciālista tālruņa numuru vai rakstīt uz elektronisko pastu, kontaktus skatīt Ogres novada Ķeguma pilsētas pārvaldes mājaslapas: www.kegumanovads.lv sadaļā “Kontakti”.

Pašvaldībai adresētus, ar drošu elektronisko parakstu parakstītus iesniegumus iespējams iesniegt izmantojot e-pasta adresi: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., pašrocīgi parakstītus iesniegumus un citus Ogres novada Ķeguma pilsētas pārvaldei adresētus dokumentus var ievietot pasta kastītē, kas atrodas pie ieejas ēkā Lāčplēša ielā 1, Ķegumā.

Ķeguma pilsētas pārvaldes kase – slēgta, tāpēc lūdzam pakalpojumu apmaksai izmantot elektronisko norēķinu veidus!

Atsevišķu pakalpojumu sniegšana var aizkavēties, tāpēc lūdzam iedzīvotājus būt saprotošiem!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!


 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites