Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


18.jūnijā, Ikšķilē, viesnīcas un ūdens atpūtas centrā “Spadrops” pie Daugavas tika atzīmēta PPP biedrības Zied zeme 10 gadu jubileja, pulcējot kuplā skaitā biedrības biedrus, padomes locekļus, sadarbības partnerus, projektu iesniedzējus un citus draugus.

25.maijs ir diena, kad pirms desmit gadiem tika dibināta biedrība Zied zeme. Linda Cīrule, PPP biedrības Zied zeme valdes locekle un vadītāja, ir persona, kas ar organizāciju ir bijusi kopā jau vairāk kā septiņus gadus un vadījusi to ar vienmēr skaidri zināmu mērķi, smeļoties iedvesumu un motivāciju no līdzcilvēkiem.

Uzrunājot pasākuma dalībniekus, Linda norādīja, ka pirms pieciem gadiem mēs visi pulcējāmies slēgtā telpā ar projektoru, prezentācijām un garām runām, lai skaidrotu, kas ir Zied zeme un ko mēs darām. Man ir prieks, ka šodien pēc pieciem gadiem mēs varam tikties jau brīvākā atmosfērā Daugavas krasta un kopā dalīties priekā par sasniegto – īstenotajiem projektiem teritorijā, jauniegūtajiem biedriem, sadarbības partneriem un organizācijas sasniegumiem kopumā!

Savukārt padomes priekšsēdētājs Pēteris Līcis savā uzrunā ikvienam ziedzemietim vēlēja veselību, spēku, enerģiju un atbildību ikvienas savas ieceres īstenošanai un aicināja vienoties kopīgā svētku dziesmā.

PPP biedrības Zied zeme vārdā, Linda sveica biedrības dibinātājus - Edīti Strazdiņu, Ritu Grāvīti un Pēteri Līci, kas pirms desmit gadiem nolēma veidot partnerību – starp privāto un publisko sekotu - pašvaldību iestādēm un uzņēmējiem.

Pasākuma laikā tika dots vārds arī diviem potenciālajiem biedriem – Airitai Brenčai un SIA UBUNTU pārstāvim Gintam Verveiko, iepazīstināt ar sevi, lai padomes locekļi varētu pieņemts lēmums par biedra statusa piešķiršanu. Un tā, padomei pieņemto lēmumu atbalstīt šo potenciālo kandidātu uzņemšanu, šī jubilejas pasākuma ietvaros PPP biedrības Zied zeme biedru rindas tika papildinātas vēl ar diviem jauniem biedriem.

Par labu garastāvokli un humoru rūpējās Juris Kozlovskis un Kozmens no improvizācijas teātra „Spiediens”, iesaistot teatrālās etīdēs arī pašus pasākuma dalībniekus.

PPP biedrība Zied zeme saka paldies visiem par kopā būšanu, sniegto atbalstu un veiksmīgo sadarbību un paldies Everitai Mairei par viesmīlīgo uzņemšanu viesnīcas un ūdens atpūtas centrā “Spadrops”.

Foto no pasākuma pieejami šeit: http://failiem.lv/u/ysrucqu

Video: https://www.youtube.com/watch?v=rR7Bc_dzNkk

 

 

Ilze Staģīte,
projektu koordinatore

PPP biedrība Zied zeme
Raiņa iela 11a, Lielvārde, LV5070
+371 26467949
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
www.ziedzeme.lv

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites