Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Lai veicinātu Birzgales pagasta publiskās teritorijas labiekārtošanu, biedrība „JADARA” nolēma piedalīties Ķeguma novada iedzīvotāju veicināšanas projektu konkursā ar projektu „Informatīvo norāžu uzstādīšana Birzgales pagasta centrā”, kurš arī tika apstiprināts.

Projekta mērķis Ķeguma novada publiskās teritorijas labiekārtošana. Projekta uzdevums iegādāties un uzstādīt teritorijas norādes Birzgales pagastā.

Tā kā 25. jūlijā bija paredzēti Birzgales pagasta svētki, tad arī gribējās, lai jaunās norādes jau būtu uzstādītas. Un tā 22. jūlijā pagasta centrā tika uzstādītas 17. norādes uz trīs ceļa stabiem:

1. Pamatskola – 1 gab;

2. Tautas nams – 1 gab;

3. Pagasta pārvalde – 1 gab;

4. Kapela – 1 gab;

5. Bibliotēka -1 gab;

6. Ģimenes ārstu prakse – 1 gab;

7. Pasts – 1 gab;

8. Publiskais Interneta Pieejas punkts – 1 gab;

9. Aptieka – 1 gab;

10. Muzejs „Rūķi”- 2 gab;

11. Rūķu parks – 2 gab;

12. Mūzikas skola – 2 gab;

13. Pirmskola „Birztaliņa”- 2 gab.

Projekta kopējās izmaksas sastādīta 845. 72 euro., no tiem 750 euro piešķirtais finansējums un 95.72euro biedrības „JADARA” līdzfinansējums.

Projektu realizēja biedrība „JADARA”

 

Valdes locekle,

Rita Reinsone

 

 

 

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites