Ķeguma novada pašvaldība sadarbībā ar Ķeguma iedzīvotājiem aicina izbaudīt un iepazīt funkcionālo treniņu sistēmu SENIORIEM!!!

Iedzīvotāju iniciatīvas veicināšanas projekta „Esi aktīvs un vesels seniors!” ietvaros tiek organizētas 12 (divpadsmit) vingrošanas nodarbības Ķeguma senioriem sākot ar š.g. 14. septembri Ķeguma dienas centrā, Liepu alejā 1b, Ķegumā.

Pirmdienās un ceturtdienās plkst. 11:30 - 12:30.

Zāles ierobežojuma dēļ vingrotāju skaits ir ierobežots, iepriekšēja pieteikšanās ir  obligāta.

Sīkāka informācija: Dita, tel. 26163869.

Vingrošanas nodarbības ir bez maksas!

Komentāri

Pievienot komentāru

• Atlikuši 500 simboli

Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi