Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Ķeguma novada pašvaldība sadarbībā ar Rembates pagasta iedzīvotājiem aicina izbaudīt un iepazīt funkcionālo treniņu sistēmu bodyART REMBATĒ!!!

Iedzīvotāju iniciatīvas veicināšanas projekta „Esi aktīvs un vesels!” ietvaros tiks organizētas 12 (divpadsmit) vingrošanas nodarbības Rembates iedzīvotājiem sākot ar š.g. 14 .septembri Rembates pagasta pārvaldes telpās, Lielvārdes ielā 3, Rembates pagastā. 

Pirmdienās un ceturtdienās plkst. 10:00 - 11:00.

Vingrotāju skaits zālē ir ierobežots.

Iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta.

Sīkāka informācija: Dita, tel. 26163869.

Vingrošanas nodarbības ir bez maksas!

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites