Tā kā Tomes dienas centrā bija tikai kardio trenažieri – velotrenažieris un skrejceliņš, bet apmeklētāji interesējās par spēka trenažieriem, radās ideja uzrakstīt projektu par “Kompleksā trenažiera un sienas spoguļa iegādi Tomes dienas centram”.

Kompleksā trenažiera ”Christopeit – sport Profi Center de Luhe ” iegāde un piegāde izmaksāja 479,67 EUR, sienas spoguļa izgatavošana, piegāde un uzstādīšana 80,00 EUR.

Kompleksais trenažieris ir trenažieru sistēma, kas ļauj strādāt gan ar augšējo, gan ar apakšējo ķermeņa daļu, izmantojot vienu vienīgu ierīci. Regulāra kompleksā trenažiera lietošana uzlabo ķermeņa formu, fizisko izturību un palielina muskuļu masu un tonusu. Kompleksais trenažieris palīdzēs stiprināt un veidot muskuļus, trenēt galvenās muskuļu grupas, ļaus pildīt vingrinājumus konkrētām muskuļu grupām, ieskaitot kāju roku, plecu, krūšu , vēdera, muguras muskuļus. Uz kompleksā trenažiera iespējas veikt vairāk nekā 45. vingrojumus.

Bija nepieciešams iegādāties vēl vienu sienas spoguli, lai varētu kontrolēt pareizu vingrojumu izpildi – frontāli.

Viens trenažieru zāles apmeklējums 1,5h un duša pēc tam,  maksā tikai 1,50 EUR.

Laipni gaidīti visi Tomes dienas centrā!

Ilona Ofmane,

Tomes pagasta pārvaldniece

Komentāri

Pievienot komentāru

• Atlikuši 500 simboli

Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi