Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Jau trešo gadu Birzgales „Rūķu” parkā tiek sakopts kāds stūrītis. Iepriekš tā bija mazā dīķa tīrīšana, pagājušajā gadā tika izveidots āra dambretes laukums ar figūrām. Šogad aktuāls jautājums bija atkritumi Birzgales „Rūķu” parkā.

Ar Ķeguma novada domes atbalstu tika izsludināts Ķeguma novada iedzīvotāju iniciatīvas veicināšanas projektu konkurss, kurā iesniedzu savu projektu par atkritumu urnu izvietošanu parka teritorijā. Koka atkritumu kastes tika izgatavotas firmā „Silver Standard Plant”, un Līgo svētku priekšvakarā 9 atkritumu urnas tika izvietotas teritorijā. Tās vizuāli iekļaujas „Rūķu” parka ainavā. Teritorijā ievērojami samazinājies zemē nomesto atkritumu skaits. Kopējās projekta izmaksas 745,36 EUR par 9 atkritumu kastēm.

Projektu iesniedza Birzgales pagasta pārvaldes dārzniece Diāna Arāja.

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites